домапрадуктыІндуктар, шпулькі, дроселіфіксаваныя індуктараFDSD0630-H-5R6M=P3
FDSD0630-H-5R6M=P3 Image
Выявы толькі для азнаямлення. Глядзіце тэхнічныя характарыстыкі прадукту
FDSD0630-H-5R6M=P3
Mfr# FDSD0630-H-5R6M=P3
Mfr. Murata Electronics
апісанне FIXED IND 5.6UH 4.2A 46 MOHM SMD
RoHs Статус
Больш інфармацыі Больш падрабязна пра Murata Electronics FDSD0630-H-5R6M=P3
лісткі 1.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
  2.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
апісанне
  • у запасе:0 pcs
  • На заказ:0 pcs
  • Мінімум:1 pcs
  • Некалькі:1 pcs
  • Час завода::Call
Выкарыстоўвайце ніжэй форму, каб адправіць запыт на прапанову
*колькасць
*Частка Не.
*электронная пошта
*кантактная асоба
*тэлефон
*кампаніі
паведамленне
вытворца Murata Electronics
лісткі 1.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf 2.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
Падарожжы Дыяпазон ±20%
тэхналогія Surface Mount
Стужка ў камплекце Drum Core, Wirewound
крок Дазвол 100 kHz
іншыя назвы Last Time Buy
колькасць партоў -
шум 5.6 µH
Мінімальны Папярочны перасек стрыжня (Amin) mm² Nonstandard
дыяпазон вымярэнняў 0.276' L x 0.260' W (7.00mm x 6.60mm)
колер святлодыёда FDSD0630
поўны супраціў -
абарона ESD -
Дыяметр - Звонку, нераскрыты Shielded
Ток - Dark (Typ) Metal
шнур Тып 46mOhm Max
Кантактны фармуляр -
код класа 0.118' (3.00mm)