домапрадуктыкандэнсатарыТантал - Палімерныя кандэнсатарыT540D476M020BT8505
T540D476M020BT8505 Image
Выявы толькі для азнаямлення. Глядзіце тэхнічныя характарыстыкі прадукту
T540D476M020BT8505
Mfr# T540D476M020BT8505
Mfr. KEMET
апісанне CAP TANT POLY 47UF 20V 2917
RoHs Статус RoHS неадпаведным
Больш інфармацыі Больш падрабязна пра KEMET T540D476M020BT8505
лісткі T540D476M020BT8505.pdf
апісанне
  • у запасе:0 pcs
  • На заказ:0 pcs
  • Мінімум:1 pcs
  • Некалькі:1 pcs
  • Час завода::Call
Выкарыстоўвайце ніжэй форму, каб адправіць запыт на прапанову
*колькасць
*Частка Не.
*электронная пошта
*кантактная асоба
*тэлефон
*кампаніі
паведамленне
вытворца KEMET
лісткі T540D476M020BT8505.pdf
Напружанне харчавання - DC Reverse (Vr) (Макс) 20 V
Падарожжы Дыяпазон ±20%
Падказка - Тып D
тэхналогія Surface Mount
Стужка ў камплекце Molded
іншыя назвы Active
Мінімальны Папярочны перасек стрыжня (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
дыяпазон вымярэнняў 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
колер святлодыёда KO-CAP® T540
поўны супраціў -55°C ~ 125°C
фармат дадзеных 100mOhm @ 100kHz
Ток - Выхадны (Typ) -
медныя парты High Reliability
кантакт Тэрміны 47 µF
код класа 0.122" (3.10mm)
хуткасць карты 2000 Hrs @ 125°C